Kariera

Celem działalności naszej firmy jest produkcja nowoczesnych, wielofunkcyjnych systemów dociepleń, farb fasadowych, farb wewnętrznych oraz szerokiej gamy innych produktów znajdujących zastosowanie w budownictwie.

Poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. SIECI

Region: cała Polska
Numer referencyjny: DIY/14

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedaży,
  • przygotowanie ofert i negocjacje handlowe,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie współpracy z dotychczasowymi klientami,
  • monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

  • DOŚWIADCZENIE W BRANŻY BUDOWLANEJ – WARUNEK KONIECZNY,
  • znajomość rynku marketów DIY,
  • znajomość dystrybutorów materiałów budowlanych,
  • dyspozycyjność,
  • wykształcenie min. średnie,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • samochód służbowy i telefon,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

List motywacyjny, CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.